Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
 • Знайдено товарів: 275
  • Ціна
  • Ціна
  • Спочатку популярні

Плитка для вулиця

Плитка для вулиці – відмінний спосіб ушляхетнити зовнішню частину будинку, включаючи стіни, сходи, ганок або басейн. Звичайний облицювальний матеріал не підійде для таких цілей. Саме тому кожна обробка має своє призначення, і зовнішнє покриття – не виняток. Це пояснюється екстремальними умовами, в яких перебуватиме виріб на постійній основі. До них належить холод, волога, дощі, промені сонця та інше.

При цьому для того, щоб плитка справлялася як з естетичними, так і технічними функціями, будучи комфортною в експлуатації, важливо підібрати її правильно. Для цього достатньо вивчити необхідну інформацію, розібратися з критеріями вибору та властивостями певних моделей, перш ніж купити плитку для вулиці.

Як обрати вуличну тротуарну плитку

Вибір продукції для зовнішнього оздоблення – досить важливий момент під час будівельних чи ремонтних робіт. Щоб вибрати непридатний для використання виріб, варто враховувати певні фактори. До них належать:

 • Морозостійкість. У холодну пору року матеріал регулярно піддається впливу низької температури. Це може призвести до втрати властивих йому властивостей, появі тріщин та іншого. Щоб уникнути подібних наслідків, рекомендується зупиняти вибір на товарах із морозостійким типом покриття. У такому випадку можна не перейматися станом облицювання навіть у найсильніший мороз;
 • Низький рівень водопоглинання. Надмірне поглинання води перед, під час та після дощу призводить до того, що плитка набухає, втрачає форму та перестає функціонувати як раніше. Оптимальний показник поглинання води – 3%;
 • Антиковзкі властивості. Занадто слизька плитка істотно підвищує ризик посковзнутися і отримати травму, особливо в холодну пору року, в період ожеледиці. Така продукція є небезпечною. Виправити положення допоможе товар із шорстким покриттям;
 • Зносостійкість. Плитка на вулиці схильна до негативного впливу багатьох факторів, що може призвести до передчасної втрати привабливого зовнішнього вигляду. Подряпини псуватимуть дизайн та естетичність плитки, тому наявність такого фактору особливо важлива, тим більше якщо обробка призначена для підлоги;
 • Стійкість до променів ультрафіолету. Інакше колір вигорить під впливом сонця;
 • Довговічність. Тротуарний тип плитки має бути довговічним, що дозволить насолоджуватися його якістю довгі роки;
 • Вартість. Ціна вуличної плитки має не тільки відповідати якості, але й виправдовувати характеристики. Найчастіше в магазинах надають кілька категорій моделей, включаючи і дорогі, і недорогі, і дешеві.

Плитка для вулиці Cersanit

В інтернет-магазині Cersanit можна купити якісний, міцний та надійний матеріал, завдяки якому вулиця не просто перетвориться, але й стане справжнім дизайнерським об'єктом, який може відповідати інтер'єру житла господарів або покращувати зовнішній вигляд громадських місць.

Вулична плитка Церсаніт має універсальний дизайн, здатний вписатися у будь-яке оформлення. У каталозі можна знайти різні види стилізації, включаючи плитку з візерунком , плитку моноколор , моделі текстиль, плитку сіль-перець , а також плитку під мармур , вироби під камінь, плитку під цеглу , мозаїку для ванної або басейну. У нас також можна придбати облицювальний матеріал із кераміки, керамограніту та інших матеріалів для ганку, фасаду, стін, підлоги, будинку. Представлені квадратна плитка (наприклад, плитки 60*60 ), а також прямокутна плитка. Ступінь зносостійкості варіюється між 3, 4 та 5 ступенем.