Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
  • Знайдено товарів: 91
    • Ціна
    • Ціна
    • Спочатку популярні

Плитка біла

Вибір плитки для облицювання поверхонь – досить важливий етап при облаштуванні інтер'єру та екстер'єру. Перед придбанням враховується ціла низка факторів, включаючи матеріал, технічні та експлуатаційні характеристики, тип покриття, стилізація та багато іншого. При цьому не менш важливим моментом при покупці виробу є колір. Він відповідає не тільки за зовнішній вигляд приміщення, яке перетвориться з появою облицювання, але й за комфорт проведення часу, оскільки забарвлення обробки грає одну з ключових ролей в оформленні дизайну. Один із найпопулярніших кольорів серед усіх запропонованих варіантів у каталогах – білий. Це пояснюється рядом переваг та особливостей, якими він володіє.

Особливості та переваги плитки білого кольору

Колись білий колір асоціювався з чимось нудним і нецікавим. Проте з появою нових дизайнерських рішень та сучасних інтер'єрів така думка втратила свою актуальність. У сучасних будинках та квартирах зустріти обробку такого відтінку – не рідкість. Це пояснюється безліччю переваг, які з'являються після її придбання.

Насамперед варто відзначити елегантність та стиль, яким біла плитка здатна наділити будь-яке приміщення. Її часто використовують у коридорах, вітальнях, ванних кімнатах, на балконах. Крім того, приміщення стає набагато світлішим, що особливо важливо, якщо в кімнаті недостатньо світла. Світлі відтінки візуально розширюють приміщення. Таким чином можна застосовувати плитку для місць з невеликою площею, тим самим збільшуючи її зовні. Крім цього, світле тло – це ідеальне рішення для втілення найрізноманітніших ідей у ??життя. Він універсальний та поєднується з будь-яким кольором. У приміщенні з білою плиткою гармонійно виглядатимуть різноманітні декоративні елементи, а також меблі.

Матеріал такого кольору дозволяє оформити унікальний дизайн. Любителі класики нерідко поєднують цей тон із чорним, сірим або коричневим, а для тих, хто хоче створити незвичайний зовнішній вигляд, додають яскраві та насичені відтінки, включаючи червоний, синій та інші. Можна також дати свободу польоту фантазії та викладати з плитки різних колірних гам візерунки та малюнки або виділяти функціональні зони та інші місця, підкреслюючи вигідні сторони та відволікаючи увагу від дефектів.

Як купити білу плитку Cersanit?

Плитка Церсаніт білого кольору – це якісний виріб з високим рівнем міцності та стійкості до зношування. Товар здатний довговічний та представлений у широкому виборі стилізацій. У нас можна купити плитку моноколор, плитку з візерунком , а також плитку під текстиль , плитку під дерево , моделі під цеглу , паркет, плитку під бетон та інші. Тип поверхні ділиться на глянцевий, матовий, глазурований, морозостійкий, жаростійкий, глянсовий, ректифікований та неректифікований.Плитку білого кольору можна купити онлайн з доставкою по всій Україні або в місті Київ. У Церсаніт також можна придбати:

Не відкладайте придбання на потім. Заповнюйте форму замовлення та зробіть вигідну покупку вже сьогодні.