Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
 • Знайдено товарів: 74
  • Ціна
  • Ціна
  • Спочатку популярні

Плитка під мармур

Мармур – це цінна гірська порода, яка асоціюється з розкішшю, престижем та чудовим смаком. Це кам'яне покриття здавна зачаровує людей, тому плитка під мармур від Cersanit має не менший попит. Це більш практичне і доступне оздоблення, що дозволяє перевтілювати приміщення житлового, комерційного та соціального призначення. Якщо ви бажаєте внести нотки солідності та елегантності до інтер'єру, підберіть вироби на цій сторінці інтернет-магазину.

Розкішне та міцне оздоблення за доступною ціною

Респектабельний мармуровий дизайн на керамічній плитці створює унікальну атмосферу в оформленому приміщенні. Він дає відчути спокій, розкіш та солідність без значних фінансових вливань. Технічні характеристики покриття також варті уваги:

 • Не змінюється температурний режим;
 • Не руйнується під впливом підвищеного рівня вологості;
 • Легко відмивається через відсутність пір на поверхні;
 • При пошкодженні доступна заміна кількох окремих модулів.

Обслуговувати мармур набагато складніше, оскільки найменші подряпини потребують ретельного шліфування та обробки спеціальними розхідниками, які дорого обходяться.

Стильне рішення для інтер'єру

Міцна та красива Cersanit плитка під мармур у більшості випадків використовується для класичних інтер'єрних рішень. Все ж таки в деяких інших випадках її можна стильно вписати в приміщення:

 • Для створення акценту на барній стійці, колоні або іншій конструкції;
 • Для зонування величезного простору на функціональні зони;
 • Для контрасту у разі укладання темної підлоги;
 • Для розведення світлих тонів на кухні, ванною або санвузлі.

Якісна імітація малюнка мармуру робить плитку польського бренду справжньою окрасою європейських та вітчизняних віталень, ванних, кухонь, передпокоїв та інших кімнат. Це чудовий вибір для горизонтальних та вертикальних поверхонь, а також як декор. Купити плитку Церсаніт під мармур вдасться у два кліки, а її монтаж не вважається складною процедурою. Зробіть крок до стильного оформлення невеликого простору або величезного приміщення разом із офіційним дилером оздоблювальної продукції.

Великий вибір плитки під мармур в інтернет-магазині

На цій сторінці ви можете вибрати та придбати керамічну плитку з класичними та незвичайними мармуровими імітаціями. У вашому розпорядженні спокійні білі та чорні вироби, а також рішення з оригінальною фактурою та кольоровою гамою. Скористайтеся різноманіттям форматів плитки Cersanit зі стилізацією під мармур, щоб зменшити витрати на оздоблювальні матеріали, забути про величезну кількість обрізків та розумно витрачати гроші. Колекції польського бренду порадують вас широким асортиментом базових елементів та декору, здатного завершити будь-яку композицію. Ми пропонуємо вигідні умови придбання продукції, придбати яку можна з будь-якого куточка України.