Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
  • Знайдено товарів: 71
    • Ціна
    • Ціна
    • Спочатку популярні

Плитка моноколор

Моноколор є однотонною кольоровою плиткою, що має гладку поверхню. У таких моделей відсутній рельєф, малюнок та будь-які візерунки. Найчастіше колекції моноколору містять композицію з 10-20 відтінків. Іноді комплекти оснащуються бордюрами, що підходять за кольором. Продукція є одним із найпоширеніших, відомих варіантів покриттів. Разом з цим вона має ряд переваг та особливостей, вивчивши які можна вибрати найбільш підходящий варіант серед безлічі запропонованих, гармонійно поєднуючи товар з дизайном інтер'єру та задовольняючи особисті уподобання.

Чому однотонна плитка відрізняється за ціною?

Один із найзагадковіших для багатьох факторів – вартість виробів. На перший погляд, ідентичні зовні моделі мають різницю в ціні і цьому є пояснення.

Насамперед варто відзначити складність процесу, в якому отримують обробку єдиного тону. Усі барвники мають свої відмінності та утворюють різні реакції при випаленні. При цьому навіть інноваційні технології не здатні повністю передбачати відтінок, що вийде за підсумком.

У більшості випадків дорогими є червоні тони. А найдоступніші за ціною – сірі, бежеві та білі. Це пов'язано і з початковою вартістю барвників, і специфікою виготовлення.

Плитка моноколор гармонійно вписується в дизайн інтер'єру. Однотонний варіант оформлення не обмежує втілення навіть сміливих та неординарних ідей у ??життя. До універсальних моделей варто віднести бежеві, коричневі, оливкові. Завдяки подібності до природних відтінків вони вписуються практично в будь-яке приміщення. Для надання кімнаті класичного стилю можна віддати перевагу чорним та білим кольорам. А для оригінальності та унікальності можна комбінувати кілька кольорів, створюючи авторську композицію. Для функціональної зони можна використовувати багато кольорів одночасно, виділяючи та підкреслюючи її.

Де купити плитку Церсаніт моноколор

У інтернет-магазині Церсаніт можна купити товар високої якості для зовнішнього та внутрішнього облицювання. Моноколор плитка Cersanit має універсальний дизайн та властивості, що забезпечують комфортну, довговічну експлуатацію. Крім того, у нас також можна придбати плитку різної стилізації:

Ми також пропонуємо стильну мозаїку для басейну , підлоговий плінтус та плінтус для стелі та інші якісні товари для комфортного ремонту. Замовляйте вже зараз із доставкою по Україні.