Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
 • Знайдено товарів: 135
  • Ціна
  • Ціна
  • Спочатку популярні

Плитка для фасад

У нашому інтернет-магазині ви знайдете не тільки кахель Cersanit для внутрішнього оздоблення приміщень, але й фасадну плитку, готову протистояти зовнішнім впливам із збереженням первинного вигляду. Як офіційний дилер продукції іменитого польського бренду, ми гарантуємо високу якість, стилістичну різноманітність та доступні ціни. Представлені на сайті колекції доступні для замовлення будь-якої точки України. Інтуїтивний інтерфейс, допоміжні фільтри та вказівка ??характеристик допомагають якнайшвидше знайти оптимальний оздоблювальний матеріал для конкретного фасаду. Також ви можете запросити допомогу менеджерів, щоб не помилитися у виборі обробки з відповідними естетичними та експлуатаційними параметрами.

Безпечна та надійна плитка для облицювання будівель

Однією і головною перевагою плитки Церсаніт на фасад вважається безпека. До її складу входять компоненти, які не виділяють токсичних речовин навіть при горінні, а не лише при інтенсивній експлуатації. Ця особливість дозволяє використовувати матеріал для облицювання будівель, діяльність у яких пов'язана з дітьми чи галуззю охорони здоров'я.

Фасадний керамограніт відрізняється підвищеною міцністю, що забезпечується для довгострокового протистояння осадам та іншим факторам ззовні. Забруднення з керамічного фасаду легко відмиваються водою, а найстійкіших плям можна позбутися за допомогою традиційної побутової хімії для будинку. У разі різкої зміни температурного режиму фасадна плитка Церсаніт, яку можна купити на сайті, не покривається павутинкою через низьке водопоглинання.

Асортимент дизайнерських рішень для фасадної плитки менш різноманітний, ніж кахлі для внутрішньої обробки ванних кімнат, кухонних просторів та інших приміщень. Все ж таки польський виробник пропонує масу привабливих і виграшних варіантів з матовим, рельєфним і полірованим типом поверхні однотонної та візерувальної плитки . Незалежно від фактури матеріал десятки років зберігає первозданний вигляд, а фарби малюнка не тьмяніють під прямим сонячним промінням. Особлива технологія дозволяє зберігати ефект свіжого облицювання протягом тривалого часу.

Ціна плитки для фасаду Cersanit відповідає її властивостям, а монтаж не забирає багато ресурсів за умови правильної підготовки основи. Укладання покриття виконується за допомогою клею або шляхом прикріплення на напрямні із металу.

Церсаніт – найкраща плитка для вентильованих фасадів

Фасадна плитка Cersanit, ціна якої вказана під фотографіями артикулів, має такі основні переваги:

 • простий монтаж;
 • легкість очищення від забруднень;
 • стильний зовнішній вигляд;
 • великий термін експлуатації;
 • стійкість до впливу механічного плану, а також стирання, підвищеної вологості.

Вартість фасадної плитки Cersanit повністю виправдана її перевагами. Надайте будівлі презентабельний вигляд і подбайте про його захист, здійснивши лише одне замовлення. Виберіть оптимальне рішення самостійно або за допомогою професійних консультантів.