Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
  • Знайдено товарів: 76
    • Ціна
    • Ціна
    • Спочатку популярні

Плитка під дерево

Експлуатаційні властивості кімнат не завжди дозволяють вільно використовувати деревину як підлогове покриття. У таких випадках рятує плитка Церсаніт під дерево. Воно благородно виглядає, а також відрізняється покращеними характеристиками, тому вважається ідеальним вибором для житлових та комерційних приміщень. Пропонуємо прямо зараз ознайомитися з асортиментом стильних оздоблювальних матеріалів, які дозволять офісу або квартирі постати перед вами у новому світлі.

Приємне та міцне рішення для обробки

Багато дизайнерів наділяють натуральну деревину магічними властивостями. Дійсно, матеріал здатний в одну мить наповнити простір затишком, але водночас дуже вимогливий до навколишнього середовища. Дерево починає руйнуватися під впливами механічного та кліматичного характеру. На щастя, якщо вас цікавить подібний дизайн, ви можете купити плитку Церсаніт під дерево для облицювання стін та підлоги. Продукція польського виробника має не лише реалістичний імітований дизайн, а й такі переваги:

  • Захист від вологи – головна якість, що забезпечує популярність дизайнерського рішення;
  • Стійкість до різких змін температурного режиму – підходить не тільки для житлових кімнат, але і для веранд, відкритих балконів, а в деяких випадках використовується для фасадів;< /li>
  • Підвищена міцність – професійний монтаж закріплює заводські характеристики та гарантує, що вони не будуть втрачені протягом довгих років експлуатації.

Візуально-керамічний граніт під дерево дуже складно відрізнити від природного аналога. Ця властивість дає можливість втілювати цікаві ідеї у різних інтер'єрних стилях.

Унікальні рішення для інтер'єру

Плитка Cersanit зі стилізацією під дерево – унікальні дизайнерські рішення, що підходять для ванних кімнат, кухонь, передпокоїв та терас. Різноманітність подібних варіантів у колекціях польського бренду уможливлює підбір покриття не лише за загальною ідеєю, але й за відтінком, форматом, а також фактурою. Інтернет-магазин офіційного дилера продукції бренду – найкраще місце, де можна замовити оздоблювальні матеріали, що вписуються в різні стилі оформлення.

Серії міцного та водостійкого керамічного покриття Церсаніт включають артикули, дизайн яких імітує цінну деревину, штучний паркет, дорогий ламінат і навіть інженерну дошку. Будь-яке з цих рішень має особливий шарм, що надає індивідуальні риси простору, що оформляється. В асортименті плитки легко знайти обробку, яка виглядатиме грубо, автентично і навіть екзотично. Класичні та оригінальні розробки дизайнерів вражають своєю різноманітністю.

Не варто продовжувати мріяти про довговічне та привабливе підлогове оздоблення, коли ви можете купити Cersanit плитку під дерево, щоб особисто переконатися у всіх її перевагах. Доступні до замовлення на сайті позиції відрізняються високою якістю, універсальністю та масою відмінних технічних характеристик. Доставка та оплата відбувається обраним покупцем способом у найкоротший термін.