Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
 • Знайдено товарів: 304
  • Ціна
  • Ціна
  • Спочатку популярні

Плитка для підлога

Вибір оздоблювальних матеріалів – один із обов'язкових етапів ремонтних робіт. До нього слід поставитися з особливою серйозністю та врахувати масу факторів, які дозволять вибрати довговічне та практичне покриття під умови конкретної кімнати. Якщо ви шукаєте варіант для обробки підлоги, радимо звернути увагу на плитку Церсаніт та купити її у офіційного дилера.

Керамічні вироби польського виробника відрізняються міцністю, функціональністю, невибагливістю у догляді та вмінням витримувати величезні механічні навантаження. Це ідеальне покриття на підлогу у невеликій житловій кімнаті та просторому комерційному приміщенні. Відкривайте віртуальний каталог Cersanit, в якому на вас чекає якісна плитка для підлоги від виробника за доступною вартістю. У вашому розпорядженні зручний фільтр для підбору оздоблення за стилістикою, розмірами та іншими параметрами.

Надійна плитка для житлових та громадських приміщень

Невибаглива в експлуатації та стильна полова плитка Cersanit, вартість якої приємно дивує, підбирається під будь-який інтер'єрний стиль. Естетичне різноманіття – не єдина перевага польського керамограніту. Йому властиві такі характеристики:

 • підвищена міцність – професійний монтаж дозволяє витримувати величезні навантаження;
 • вологостійкість – прямий контакт із краплями води не шкодить поверхні;
 • керамічні модулі не вигорають під прямим сонячним промінням;
 • для усунення забруднень допустиме використання агресивної побутової хімії;
 • вироби складаються з екологічно безпечних компонентів, їх застосування дозволено у медичних та дитячих закладах;
 • стійкість до стирання за високої прохідності приміщення;
 • пожежностійкість;
 • поєднання з сучасними системами теплої підлоги.

На нашому сайті ви можете замовити плитку Церсаніт в режимі онлайн і вам більше не доведеться витрачати час, щоб купити оздоблювальні матеріали у стаціонарних магазинах. У каталозі зібрані найактуальніші пропозиції в моноколорі, а також з імітацією каменю, деревини, шкіри . Вироби відрізняються не лише дизайном, а й функціональністю. Так, рельєфна полова плитка Cersanit допомагає забути про травми, а її ціна при цьому не виходить за межі бюджету середнього споживача. Оформити замовлення можна самостійно або за допомогою менеджерів.

Кращі пропозиції для цінителів якості

Інтернет-магазин офіційного дилера продукції Cersanit пропонує придбати плитку для підлоги різних цінових категорій. Незалежно від обраного класу виробу, ви отримуєте надійне пресоване покриття, що пройшло випалення та оброблене якісними барвниками.

Блиск, твердість, бездоганна естетика – не єдині переваги плитки для підлоги Церсаніт, яку можна купити за доступною ціною на сайті. Дізнатися більше про особливості продукції польського бренду ви можете у консультантів.