Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
 • Знайдено товарів: 35
  • Ціна
  • Ціна
  • Спочатку популярні

Плитка чорна

Плитка – це практичне та універсальне рішення для обробки приміщень як всередині, так і зовні. Поряд із заслуженою популярністю виробів на ринках представлено безліч товарів, що відрізняються за формою, матеріалом, призначенням, стилізацією та іншими факторами. Один із вирішальних моментів при виборі – колір. Він повинен відповідати особистим уподобанням майбутнього власника та гармонійно поєднуватися з дизайном інтер'єру та екстер'єру. До поширених і часто використовуваних варіантів відносять чорний. Він поєднує в собі як естетичні, так і практичні характеристики, маючи масу особливостей та переваг.

Позитивні якості та недоліки плитки чорного кольору

Чорний колір плитки забезпечує багато переваг, які також залежать від матеріалу. У більшості випадків для облицювання використовують кераміку і керамограніт. Для таких моделей характерні такі властивості:

 • Міцність. Продукція здатна витримувати великі навантаження без руйнування цілісності та структури;
 • Стійкість до перепадів температури, вологи, ультрафіолетових променів. Під впливом всіх цих факторів товар не схильний деформуватися, втрачати свій колір та насиченість. Завдяки цьому можна використовувати плитку і для житлових, і для нежитлових приміщень, також і всередині, і зовні;
 • Тривалий термін використання. Довговічність залежить від виробника та інших факторів, включаючи монтаж, догляд, метод виготовлення та обробки, а також використану сировину. Чорна плитка Церсаніт практична в експлуатації;
 • Простота догляду. Матеріал не вбирає в себе бруд та вологу. Це пояснюється особливістю щільної структури, яка перешкоджає не тільки вбирання, а й розмноження шкідливих бактерій та грибків. Також майже всі плитки стійкі до агресивного впливу хімічних речовин, що містяться у миючих засобах;
 • Широкий асортимент. Наш магазин пропонує великий вибір товарів на будь-який смак. Купити чорну плитку Cersanit можна різного типу. Наприклад, морозостійку плитку, матову, глянцеву плитку , гладку модель, а також жаростійку плитку, сатинову, структурну.

До недоліків варто віднести той факт, що багато плитки має холодну поверхню. Однак це можна виправити, встановивши систему теплої підлоги. Звукоізоляція також може бути низькою, тому на додаток часто використовують спеціальний утеплювач або шар для поглинання шуму. Крім того, як і з будь-якою іншою крихкою продукцією, при транспортуванні слід дотримуватися особливої ??обережності, щоб уникнути появи тріщин і сколів.

Купити чорну плитку Cersanit

У нашому магазині Cersanit можна купити якісні товари для надійного та довговічного оздоблення житла. Серед них мозаїка для басейну , декор для приміщень , вуличний бордюр , стельовий плінтус, сходинки, фриз. Кожен виріб здатний не тільки забезпечити комфортну експлуатацію, але й надати приміщенню стильного вигляду. При цьому ціна чорної плитки та інших товарів цілком доступна. Купити чорну плитку можна онлайн або з доставкою по всій Україні.