Магазин плитки не є офіційним сайтом компанії CERSANIT
0800 210 172 Київ, Стратегічне шосе 11
Меню
Показати підбирач
Скинути всі фільтри

Скинути всі фільтри
  • Знайдено товарів: 113
    • Ціна
    • Ціна
    • Спочатку популярні

Плитка коричнева

Коричневий колір обробки використовується при будівництві та ремонті не надто часто, проте виглядає ефектно та унікально, прикрашаючи будь-яку кімнату. Такі кольори здатні виділяти певні ділянки у приміщенні, а також згладжувати різноманітні недоліки на поверхні. Завдяки цьому застосовувати продукцію можна навіть у місцях із дефектами та нерівностями. Крім того, моделі мають ряд особливостей та переваг. Щоб вибрати найбільш підходящий виріб, необхідно не лише враховувати його характеристики при виборі, але й вивчити певну інформацію, розібравшись із різноманітними видами та позитивними властивостями облицювання.

Переваги коричневої плитки

Насамперед варто зазначити, що коричневі відтінки діють на мозок та психіку заспокійливо. Приміщення, оформлене в такому забарвленні, забезпечує умиротворення, спокій та розслаблення. Таким чином, кімната асоціюватиметься зі зняттям стресу та приємними відчуттями.

Не менш важливим фактором є простота догляду та відсутність видимих ??плям, пилу, бруду. Коричнева плитка може замаскувати це, завдяки чому не доведеться дбати про збирання на постійній основі.

Продукція гармонує з дерев'яними будівлями, елементами та поверхнями, що є суттєвим плюсом, оскільки деталі чи об'єкти з дерева широко використовуються у більшості приміщень. Таке оформлення буде виглядати благородно та привабливо. Перед тим, як купити коричневу плитку, рекомендується визначитися з вибором текстури. Існує два види:

  • Глянцева.Такий різновид виглядає досить ефектно, особливо якщо використовується в кімнаті з невеликою площею. Дзеркальний шар візуально збільшить площу та забезпечить затишок та комфортну обстановку;
  • Матова. Цей варіант простий у догляді та гармонійно поєднується практично з будь-яким дизайном інтер'єру, додаючи йому елегантність та вишуканість.

Де купити коричневу плитку Cersanit?

У інтернет-магазині Cersanit можна купити вироби високої якості для стильного оформлення житла та вулиці. При цьому ціна коричневої плитки Церсаніт цілком доступна. У нас також можна придбати чорну плитку, білу плитку , плитку моноколор , візерункову плитку , сірого кольору та інших кольорів. Крім цього, в каталозі можна знайти мозаїку для басейну або мозаїку для ванної , декор для приміщень, сходинки для дому , плінтус підлоговий або плінтус на стелю. Ціна товарів прийнятна, а технічні та експлуатаційні характеристики моделей досягають високого рівня.